Zasady przyjęcia psa do hotelu


WAŻNE! Prosimy o punktualne przywożenie i odbiór psa/psów z hotelu. Dzień w Przystani Liliany wypełniony jest przeróżnymi zajęciami. Staramy się tak go rozplanować żeby na wszystko wystarczyło czasu, i żeby psy korzystały maksymalnie z urlopowania 🙂 W Przystani Liliany odbywają się: spacery i zabawy z gośćmi hotelowymi na świeżym powietrzu, rekonesanse (spotkania zapoznawcze, które trwają ok. 30 min.), treningi szczeniąt i młodych psów, zajęcia dogoterapii, odbiory i przyjęcia psów. Mamy swoich 7 psów i 3 koty, w tym 5 border collie (hodowla Magic Victory FCI), którym również musimy poświęcić swój czas i uwagę, np: na szkolenie, spacery, weterynarza, wyjazd do Związku Kynologicznego w Polsce odział w Gdyni itp. Psy to nasze całe życie, poświęciliśmy się im całkowicie. Ponadto, jesteśmy zwykłymi ludźmi, czasami musimy iść do lekarza, fryzjera, załatwić sprawę w urzędzie i zrobić zakupy. Wszystkie te zajęcia zazębiają się ze sobą godzinowo i każde spóźnienie zakłóca nasz ustalony z trudem na dany dzień grafik. Praktycznie nie prowadzimy żadnego życia towarzyskiego, bo nie ma na to czasu. Gdy zdarzają się nam wyjazdy na wystawy z naszymi border collie, to w Przystani Liliany pozostaje opłacona, sprawdzona, pewna i doświadczona opiekunka do psów. Staramy się tak wszystko zaplanować, żeby nie ograniczać Państwa czasowo i być dostępnym w wybranym i uzgodnionym czasie. Bardzo prosimy o to samo 🙂 Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ważne zasady przyjęcia psa/psów do hotelu:

Psy przyjmowane i odbierane są w godzinach 9:00- 19:00 (niewielkie odstępstwa są możliwe po wcześniejszym ustaleniu) Doba hotelowa zaczyna się w chwili przywozu psa w ustalonym dniu, a kończy o tej samej godzinie dnia następnego. Jeżeli zaistnieje konieczność pozostawieniu psa na dodatkowe godziny, koszt każdej kolejno rozpoczętej godziny wyniesie > patrz cennik.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza. Zwrotnie na ten formularz zaproponujemy Państwu termin rekonesansu (czyli spotkania zapoznawczego).

Wszystkich Państwa, którzy zamierzają pozostawić swoich psich członków rodziny w naszym hoteliku – zapraszamy na wcześniejszy REKONESANS wraz z Pupilem. Pozwoli to nam na obopólne zapoznanie, poznanie i zaakceptowanie warunków pobytu dla Państwa czworonoga, sprawdzenie, czy spełnia warunki przyjęcia do hotelu oraz przełamanie pierwszych lodów.

Do hotelu Przystań Liliany NIE są przyjmowane psy, które wykazują zachowania agresywne w stosunku do ludzi.

Psy, które maja problemy komunikacyjne z innymi psami, wykazujące zachowania wskazujące na agresywne, po weryfikacji podczas pierwszego, wstępnego spotkania – mogą zostać przyjęte do hotelu ze statusem psów traktowanych indywidualnie.

Ponieważ hotel Przystań Liliany prowadzony jest przez osobę z wieloletnim doświadczeniem, z uprawnieniami zarówno jako trener, opiekun psów oraz dogoterapeuta  cieszącą się dobrą opinią i sporym zaufaniem Klientów, a także dlatego, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc hotelowych – prosimy o rezerwację ze znacznym wyprzedzeniem.

Status potwierdzonej rezerwacji nabywają Państwo w chwili wpłacenia bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości całej usługi za hotelowanie psa. Wplata ta musi zostać dokonana w dniu odbycia rekonesansu, gdy zostanie podjęta decyzja na TAK.
W przypadku wycofania się z umowy zadatek nie podlega zwrotowi.
Pozostałą, należną kwotę za hotelowanie wpłacają Państwo w całości w dniu przywozu psa/psów do hotelu. Od tych zasad nie ma odstępstwa.

Stali klienci przysyłają każdorazowo formularz zgłoszeniowy z nowym terminem pobytu swojego psa/psów. Zwrotnie otrzymują rozliczenie i w ciągu 3 dni roboczych muszą dokonać wpłaty bezzwrotnego zadatku na podane konto.

Podstawą do zawarcia umowy na hotelowanie psa/psów jest wypełnienie i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego, co jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków umowy.

Pozostawione pod naszą opieką psy muszą bezwarunkowo posiadać:
 • aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, natomiast psy w wieku do 3 lat komplet szczepień ( ważne 1 rok – musi być aktualne od pierwszego, do ostatniego dnia pobytu psa/psów w hotelu)
 • odrobaczenie (wpisane przez weterynarza do książeczki zdrowia psa – ważne max. 3 miesiące) Psa/psy najlepiej odrobaczyć na krótko przed przywozem ich do hotelu.
 • zabezpieczenie przeciwko pchłom i kleszczom (musi być ważne przez cały pobyt psa/psów w hotelu) Obowiązuje od 1.04 do 31.10
 • pokarm – dostosowany do potrzeb psa. (proszę mieć na uwadze, że w obcym miejscu psy-niejadki znacznie gorzej jedzą, dlatego warto im zapewnić dodatkowe walory smakowe zapewniające lepszy apetyt. Natomiast psy, które nie maja z tym problemu, a są bardzo aktywne ruchowo – mogą potrzebować zwiększonej porcji karmy ze względu na sporą dawkę ruchu jaką zapewniamy psom).
 • dwie miski (do pokarmu i do wody)
 • legowisko, kocyk i ręcznik (wyprane i czyste)
 • mocną obrożę lub szelki (najlepiej jedno i drugie w przypadku psów szarpiących się) oraz smycz – preferowana automatyczna.

Ponadto, prosimy o zabranie:

 • ulubionych zabawek
 • smakołyków i gryzaków dla młodszych psów
 • kagańca (może okazać się niezbędny, gdy trzeba będzie opatrzyć ewentualne skaleczenie)
 • ręcznika do roztarcia psa, gdy zmoknie na spacerze

Wysyłając zgłoszenie na pobyt swojego psa/psów w hotelu Przystań Liliany – oświadczają i zgadzają się Państwo, że za wszelkie ewentualne szkody wyrządzone przez Państwa zwierzę/ta poniesiecie odpowiedzialność materialną, zgodnie z Przepisami Kodeksu Cywilnego.

OPINIE na temat hotelowania psów w Przystani Liliany można przeczytać tutaj oraz na:
fan page Przystani Liliany na facebook

W celu zaznajomienia się z naszą polityką prywatności proszę skierować się tutaj

GDY PIES NIE ZOSTANIE ODEBRANY W CIĄGU 7 DNI OD USTALONEJ W FORMULARZU DATY WŁAŚCICIEL PSA WYRAŻA ZGODĘ NA PRZEJĘCIE PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I PRAW DO PSA NA RZECZ LILIANY MADEJSKIEJ

Wróć do formularza

Przystań Liliany