Zasady przyjęcia psa do hotelu


WAŻNE! Prosimy o punktualne przywożenie i odbiór psa/psów z hotelu. Dzień w Przystani Liliany wypełniony jest przeróżnymi zajęciami. Staramy się tak go rozplanować żeby na wszystko wystarczyło czasu, i żeby psy korzystały maksymalnie z urlopowania 🙂 W Przystani Liliany odbywają się: spacery i zabawy z gośćmi hotelowymi na świeżym powietrzu, rekonesanse (spotkania zapoznawcze, które trwają ok. 30 min.), treningi naszych border collie, odbiory i przyjęcia psów. Mamy obecnie 3 swoje psy i 2 koty którym również musimy poświęcić swój czas i uwagę, np: na szkolenie, spacery, weterynarza, wyjazd do Związku Kynologicznego w Polsce odział w Gdyni itp. Psy to nasze całe życie, poświęciliśmy się im całkowicie. Ponadto, jesteśmy zwykłymi ludźmi, czasami musimy iść do lekarza, fryzjera, załatwić sprawę w urzędzie i zrobić zakupy. Wszystkie te zajęcia zazębiają się ze sobą godzinowo i każde spóźnienie zakłóca nasz ustalony z trudem na dany dzień grafik. Praktycznie nie prowadzimy żadnego życia towarzyskiego, bo nie ma na to czasu. Gdy zdarzają się nam wyjazdy na wystawy z naszymi border collie, to w Przystani Liliany pozostaje, sprawdzona, pewna i doświadczona opiekunka – Marta, którą wszystkie psy uwielbiają i do której mamy całkowite zaufanie. Staramy się tak wszystko zaplanować, żeby nie ograniczać Państwa czasowo i być dostępnymi w wybranym, uzgodnionym i dogodnym dla Państwa czasie. Bardzo prosimy o to samo 🙂 Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ważne zasady przyjęcia psa/psów do hotelu:

Psy przyjmowane i odbierane są w godzinach 9:00- 19:00 (niewielkie odstępstwa są możliwe po wcześniejszym ustaleniu) Doba hotelowa zaczyna się w chwili przywozu psa w ustalonym dniu, a kończy o tej samej godzinie dnia następnego. Jeżeli zaistnieje konieczność pozostawieniu psa na dodatkowe godziny, koszt każdej kolejno rozpoczętej godziny wyniesie > patrz cennik.

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza. Zwrotnie na ten formularz zaproponujemy Państwu termin rekonesansu (czyli spotkania zapoznawczego). NIE dotyczy stałych klientów.

Wszystkich Państwa, którzy po raz pierwszy zamierzają pozostawić swoich psich członków rodziny w naszym hotelu – zapraszamy na wcześniejszy REKONESANS wraz z Pupilem. Pozwoli to nam na obopólne zapoznanie, poznanie i zaakceptowanie warunków pobytu dla Państwa czworonoga, sprawdzenie, czy spełnia warunki przyjęcia do hotelu oraz przełamanie pierwszych lodów.

Do hotelu Przystań Liliany NIE są przyjmowane psy, które wykazują zachowania agresywne w stosunku do ludzi.

Psy, które maja problemy komunikacyjne z innymi psami, wykazujące zachowania wskazujące na agresywne, po weryfikacji podczas pierwszego, wstępnego spotkania – mogą zostać przyjęte do hotelu ze statusem psów traktowanych indywidualnie.

Ponieważ hotel Przystań Liliany prowadzony jest przez osobę z wieloletnim doświadczeniem, z uprawnieniami zarówno jako trener, opiekun psów oraz dogoterapeuta  cieszącą się dobrą opinią i sporym zaufaniem Klientów, a także dlatego, że dysponujemy ograniczoną ilością miejsc hotelowych – prosimy o rezerwację ze znacznym wyprzedzeniem.

Status potwierdzonej rezerwacji nabywają Państwo w chwili wpłacenia bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości całej usługi za hotelowanie psa. Wplata ta musi zostać dokonana w dniu odbycia rekonesansu, gdy zostanie podjęta decyzja na TAK.
W przypadku wycofania się z umowy zadatek nie podlega zwrotowi.
Pozostałą, należną kwotę za hotel wpłacają Państwo w całości w dniu przywozu psa/psów do hotelu. Od tych zasad nie ma odstępstwa.

Stali klienci przysyłają każdorazowo formularz zgłoszeniowy z nowym terminem pobytu swojego psa/psów. Zwrotnie otrzymują rozliczenie i w ciągu 2 dni roboczych muszą dokonać wpłaty bezzwrotnego zadatku na podane konto oraz odesłać zwrotnie potwierdzenie przelewu co uruchamia rezerwację.

Podstawą do zawarcia umowy na hotelowanie psa/psów jest wypełnienie i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego. Jest to równoznaczne z zaakceptowaniem warunków umowy.

Pozostawione pod naszą opieką psy muszą bezwarunkowo posiadać:
 • aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, natomiast psy w wieku do 3 lat komplet szczepień ( ważne 1 rok – musi być aktualne od pierwszego, do ostatniego dnia pobytu psa/psów w hotelu)
 • odrobaczenie (wpisane przez weterynarza do książeczki zdrowia psa – ważne max. 3 miesiące) Psa/psy najlepiej odrobaczyć na krótko przed przywozem ich do hotelu.
 • zabezpieczenie przeciwko pchłom i kleszczom (musi być ważne przez cały pobyt psa/psów w hotelu) Obowiązuje od 1.04 do 31.10
 • pokarm – dostosowany do potrzeb psa. (proszę mieć na uwadze, że w obcym miejscu psy-niejadki znacznie gorzej jedzą, dlatego warto im zapewnić dodatkowe walory smakowe zapewniające lepszy apetyt. Natomiast psy, które nie maja z tym problemu, a są bardzo aktywne ruchowo – mogą potrzebować zwiększonej porcji karmy ze względu na sporą dawkę ruchu jaką zapewniamy psom).
 • dwie miski (do pokarmu i do wody)
 • legowisko, kocyk i ręcznik (wyprane i czyste)
 • mocną obrożę lub szelki (najlepiej jedno i drugie w przypadku psów szarpiących się) oraz smycz – preferowana automatyczna.

Ponadto, prosimy o zabranie:

 • ulubionych zabawek
 • smakołyków i gryzaków dla młodszych psów
 • kagańca (może okazać się niezbędny, gdy trzeba będzie opatrzyć ewentualne skaleczenie)
 • ręcznika do roztarcia psa, gdy zmoknie na spacerze

Wysyłając zgłoszenie na pobyt swojego psa/psów w hotelu Przystań Liliany – oświadczają i zgadzają się Państwo, że za wszelkie ewentualne szkody wyrządzone przez Państwa zwierzę/ta poniesiecie odpowiedzialność materialną, zgodnie z Przepisami Kodeksu Cywilnego.

OPINIE na temat goszczenia i opieki nad psami w Przystani Liliany można przeczytać tutaj oraz na:
fan page Przystani Liliany na facebook

W celu zaznajomienia się z naszą polityką prywatności proszę skierować się tutaj

GDY PIES NIE ZOSTANIE ODEBRANY W CIĄGU 7 DNI OD USTALONEJ W FORMULARZU DATY WŁAŚCICIEL PSA WYRAŻA ZGODĘ NA PRZEJĘCIE PEŁNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI I PRAW DO PSA NA RZECZ LILIANY MADEJSKIEJ

Wróć do formularza

Przystań Liliany