Cennik i opis usług hotelowych


Obowiązuje jedna cena dla wszystkich psów bez względu na wielkość. Każdy pies ma do dyspozycji swój prywatny pokój w warunkach domowych, o bardzo wysokim standardzie i 24/h staranną opiekę pod okiem profesjonalnego, wykwalifikowanego trenera i opiekuna psów. Hotel prowadzę wraz z mężem Jarkiem, który jest wieloletnim, doświadczonym opiekunem psów o zróżnicowanych charakterach i potrzebach. Hotel znajduje się na terenie naszego gospodarstwa rolnego, mamy status rolników i wspólnie prowadzimy pozarolnicza działalność gospodarczą. Nasz hotel to nie jest miejsce przypadkowe, stworzone jako dodatkowy, cichy dochód z małym ogródkiem za domem. Jako rolnicy mamy swój areał łąk na którym powierzone nam psy bezpiecznie spacerują z dala od ruchu ulicznego i związanych z tym niebezpieczeństw. Posiadamy ubezpieczenie. Opieka nad Państwa psami jest naszym jedynym i głównym zajęciem… Psy przyjmowane i odbierane są w godzinach 9:00- 19:00 

Psy socjalne, czyli takie, które nie maja problemów w kontaktach z innymi psami, mają do dyspozycji duże, ogrodzone i bezpieczne miejsce przy naszym domu na które zawsze mamy staranne baczenie oraz dwa spacery dziennie poza ogrodzony teren Przystani Liliany. Bawią się również wspólnie z naszymi psami – zabawy jest co niemiara 🙂
Psy przyjęte na warunkach INDYWIDUALNYCH mają min. 2 spacery dziennie i 3 krotne wyhasanie się na naszym podwórku z wyłączeniem psów przeskakujących ogrodzenia – te zawsze są wyprowadzane na długiej lince. Psom traktowanym indywidualnie, które potrafią akceptować i bawić się z innymi, wybranymi gośćmi hotelowymi z grupy psów socjalnych dobiera się odpowiednie towarzystwo i nigdy nie pozostają bez opieki człowieka.

Podczas większości weekendów dodatkowo wspiera nas nasza przyjaciółka Marta, która uwielbia spacerować i bawić się z naszymi psimi gośćmi. Poświęca również sporo czasu na dodatkową dezynfekcję – uruchamia specjalne maszyny – parówki dla jeszcze większego bezpieczeństwa i komfortu Państwa Pupili. Hotel aż lśni czystością 🙂

Staramy się w miarę możliwości zrobić i przesłać opiekunom zdjęcia i krótkie filmiki naszych psich gości podczas zabaw i spacerów. Wiemy doskonale że zdjęciowe i filmikowe wieści potrafią wnieść multum radości i ukoić nerwy zatroskanym rodzicom 🙂

Decyzja do której grupy zostanie przypisany pies/psy leży WYŁĄCZNIE w gestii osoby reprezentującej hotel.

Cena za dobę dla 1 socjalnego psa – 90 zł
Cena za dobę dla 1 psa indywidualnie – 110 zł

Cena za wspólny pokój dla psów z jednej rodziny:

 • dwa psy –160 zł/doba (indywidualnie 190 zł/doba)
 • trzy psy –210 zł/doba (indywidualnie 250 zł/doba)
 • przy większej ilości psów zamieszkujących ten sam pokój koszt ustalany jest indywidualnie

W naszym hotelu doba hotelowa zaczyna się w chwili przywozu psa w ustalonym dniu i godzinie (bardzo prosimy o punktualność) a kończy o tej samej godzinie dnia następnego. Nie naliczamy kosztów za dobę od dnia przywozu psa/psów – uważamy że to nie fair. Jeżeli zaistnieje konieczność pozostawieniu psa na dodatkowy okres czasu po ustalonym terminie odbioru lub nastąpi spóźnienie powyżej 15 minut – koszt każdej, kolejno rozpoczętej godziny wyniesie 15 PLN. W większości sytuacji bardziej opłaca się wziąć całą kolejną dobę niż płacić za nadgodziny.

Opieka specjalna

 • szczeniaki i młode psy do 10 miesiąca życia – 100 PLN/doba
 • suczki w okresie rui – 100 PLN/doba
 • psy szczególnej troski: po zabiegach operacyjnych, wymagające pomocy przy chodzeniu, wymagające podawania leków itp. – cena regularna (nie zarabiamy na zdrowiu naszych gości)
 • psy, które mają problemy komunikacyjne z innymi psami, wykazujące zachowania agresywne – po weryfikacji podczas pierwszego, wstępnego spotkania, mogą zostać przyjęte do hotelu ze statusem psów traktowanych indywidualnie. Cena wyniesie wówczas nie mniej niż 110.00 PLN/dobę
 • psy, które zatrzymają się u nas na kilka godzin do 1 doby cena wynosi 110 PLN

Psy wykazujące zachowania agresywne w stosunku do LUDZI choćby w najmniejszym stopniu NIE są przyjmowane do hotelu Przystań Liliany.

Komu przysługuje zniżka?

– Zniżka przysługuje psom, które spędza w Przystani Liliany jednorazowo, w sumie od 15 dni w górę. Cena za dobę wyniesie wówczas o 5 zł mniej.
– Cena za pobyt psa/psów przebywających 30 dni i więcej ustalana jest indywidualnie.

Cennik w dniach świątecznych:

 • Boże Narodzenie: 24, 25, 26 Grudnia
 • Sylwester i Nowy rok
 • Wielka Sobota, Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny
 • 1, 2, 3 Maja

> koszt opieki nad psami wzrasta o + 30 zł/ za dzień świąteczny do podanej ceny zgodnej z cennikiem.

 • Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza (oblegane terminy – proszę o wcześniejszy telefon: 505 222 816)
 • Zwrotnie na ten formularz lub telefonicznie zaproponujemy Państwu termin rekonesansu czyli spotkania zapoznawczego, który jest warunkiem przyjęcia psa do hotelu.
 • Jeżeli zostanie podjęta decyzja na TAK, (nowy klient) opiekun psa/psów, w dniu rekonesansu dokonuje wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości całej usługi. Wpłata zadatku zostaje potwierdzona pisemnie i to ona gwarantuje rezerwację miejsca w hotelu. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu przywozu psa/psów do hotelu. 
 • Stali klienci zobowiązani są wysłać formularz zgłoszeniowy na każdy nowy okres pobytu swojego psa/psów w hotelu jest to bowiem forma umowy – NIE obowiązuje już spotkanie zapoznawcze a jedynie podanie nowych, istotnych informacji na temat zdrowia psa jeżeli zaszły jakieś zmiany.
  W odpowiedzi na nadesłany formularz otrzymają Państwo informację o wstępnej rezerwacji, oczywiście, jeżeli są wolne miejsca w tym terminie a także wyliczenie BEZZWROTNEGO zadatku do wpłaty na konto, który trzeba uiścić w ciągu 2 dni roboczych oraz przesłać zwrotnie na maila potwierdzenie przelewu który uruchamia rezerwację.
  Pozostałą, brakującą kwotę do zapłaty należy uregulować w dniu przywozu psa/psów do hotelu lub przesłać na podane konto na minimum 2 doby przed przywozem psa wraz z potwierdzeniem przelewu.
 • Podstawą do zawarcia umowy na hotelowanie psa/psów jest wypełnienie i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego, który jest jednocześnie umową.
 • Odbycie rekonesansu – spotkania zapoznawczego (nie dotyczy stałych gości)
 • Dostarczenie AKTUALNEJ książeczki zdrowia lub paszportu zgodnie z naszymi wymogami tj:
  – szczepienie przeciwko wściekliźnie ważne 1 rok (ważność musi być aktualna do końca pobytu psa w hotelu)

  – bieżące odrobaczenie psa ważne jest 3 miesiące i musi być potwierdzone pieczątką i podpisem lekarza weterynarii w książeczce (ważność musi być aktualna przez cały okres pobytu psa w hotelu)

  – zabezpieczenie psa/psów przeciwko kleszczom obowiązuje w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada.
  OD TYCH ZASAD NIE MA ODSTĘPSTW – to zapewnia bezpieczeństwo Państwa i naszym psom.
  Pozostałe warunki przyjęcia psa/psów do hotelu i zasady rezerwacji znajdziecie Państwo w drugiej części informacji:
  Zasady Przyjęcia Psa Do Hotelu  Przeczytaj KONIECZNIE!

IMG_5373-002+

Przystań Liliany