Cennik i opis usług hotelowych


Obowiązuje jedna cena dla wszystkich psów bez względu na wielkość. Każdy pies ma do dyspozycji swój prywatny pokój w warunkach domowych, o bardzo wysokim standardzie i 24/h staranną opieką w mojej skromnej osobie trenera i opiekuna psów wraz z mężem Jarkiem, który jest doświadczonym opiekunem. Hotel znajduje się na terenie naszego gospodarstwa rolnego, mamy status rolników, ja prowadzę oficjalną, pozarolnicza działalność gospodarczą. Nasz hotel posiada profesjonalne ubezpieczenie. Opieka nad Państwa psami jest naszym jedynym i głównym zajęciem…
Psy socjalne, czyli takie, które nie maja problemów w kontaktach z innymi psami, maja do dyspozycji duże, ogrodzone i bezpieczne miejsce przy naszym domu na które zawsze mamy staranne baczenie oraz dwa spacery dziennie poza ogrodzony teren Przystani Liliany. Bawią się również wspólnie z naszymi psami – zabawy jest co niemiara 🙂
Psy przyjęte na warunkach INDYWIDUALNYCH mają min. 2 spacery dziennie i 3 krotne wyhasanie się na naszym podwórku z wyłączeniem psów przeskakujących ogrodzenia – te zawsze są wyprowadzane na długiej lince. Psom traktowanym indywidualnie, które potrafią akceptować i bawić się z innymi wybranymi gośćmi hotelowymi z grupy psów socjalnych dobiera się odpowiednie towarzystwo i nigdy nie pozostają bez opieki człowieka.

Decyzja do której grupy zostanie przypisany pies/psy leży WYŁĄCZNIE w gestii osoby reprezentującej hotel.

Cena za dobę dla 1 socjalnego psa – 90 zł
Cena za dobę dla 1 psa indywidualnie – 110 zł

Cena za wspólny pokój dla psów z jednej rodziny:

 • dwa psy –160 zł/doba (indywidualnie 190 zł/doba)
 • trzy psy –210 zł/doba (indywidualnie 250 zł/doba)
 • przy większej ilości psów zamieszkujących ten sam pokój koszt ustalany jest indywidualnie

Doba hotelowa zaczyna się w chwili przywozu psa w ustalonym dniu i godzinie (prosimy o punktualność) a kończy o tej samej godzinie dnia następnego. Jeżeli zaistnieje konieczność pozostawieniu psa na dodatkowy okres czasu po ustalonym terminie odbioru lub nastąpi spóźnienie powyżej 15 minut – koszt każdej, kolejno rozpoczętej godziny wyniesie 15 PLN. 

Opieka specjalna

 • szczeniaki i młode psy do 10 miesiąca życia – 100 PLN/doba
 • suczki w okresie rui – 100 PLN/doba
 • psy szczególnej troski: po zabiegach operacyjnych, wymagające pomocy przy chodzeniu, wymagające podawania leków itp. – cena regularna (nie zarabiamy na zdrowiu naszych gości)
 • psy, które mają problemy komunikacyjne z innymi psami, wykazujące zachowania agresywne – po weryfikacji podczas pierwszego, wstępnego spotkania, mogą zostać przyjęte do hotelu ze statusem psów traktowanych indywidualnie. Cena wyniesie wówczas nie mniej niż 110.00 PLN/dobę
 • psy, które zatrzymają się u nas na kilka godzin do 1 doby cena wynosi 110 PLN

Psy wykazujące zachowania agresywne w stosunku do LUDZI choćby w najmniejszym stopniu
NIE są przyjmowane do hotelu Przystań Liliany.

Komu przysługuje zniżka?

– Zniżka przysługuje psom, które spędza w Przystani Liliany jednorazowo, w sumie od 15 dni w górę. Cena za dobę wyniesie wówczas o 5 zł mniej.
– Cena za pobyt psa/psów przebywających 30 dni i więcej ustalana jest indywidualnie.

Cennik w dniach świątecznych:

 • Boże Narodzenie 24, 25, 26 Grudnia
 • Sylwester i Nowy rok
 • Wielka Sobota, Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny
 • 1, 2, 3 Maja

> koszt opieki nad psami wzrasta o + 20 zł/ za dzień świąteczny do podanej ceny zgodnej z cennikiem.

 • Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza (oblegane terminy – proszę o wcześniejszy telefon: 505 222 816)
 • Zwrotnie na ten formularz zaproponujemy Państwu termin rekonesansu czyli spotkania zapoznawczego, który jest warunkiem przyjęcia psa do hotelu.
 • Jeżeli zostanie podjęta decyzja na TAK, (nowy klient) opiekun psa/psów, w dniu rekonesansu dokonuje wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 30% wartości całej usługi. Wpłata zadatku zostaje potwierdzona pisemnie i to ona gwarantuje rezerwację miejsca w hotelu. Pozostała kwota wpłacana jest w dniu przywozu psa/psów do hotelu. 
 • Stali klienci zobowiązani są wysłać formularz zgłoszeniowy na każdy nowy okres pobytu swojego psa/psów w hotelu jest to bowiem forma umowy – NIE obowiązuje już spotkanie zapoznawcze a jedynie podanie nowych, istotnych informacji na temat zdrowia psa jeżeli zaszły jakieś zmiany. W odpowiedzi na nadesłany formularz otrzymają Państwo informację o wstępnej rezerwacji, oczywiście, jeżeli są wolne miejsca w tym terminie a także wyliczenie BEZZWROTNEGO zadatku do wpłaty na konto, który trzeba uiścić w ciągu 2 dni roboczych
  oraz przesłać zwrotnie na maila potwierdzenie przelewu który uruchamia rezerwację.
  Pozostałą, brakującą kwotę do zapłaty należy uregulować w dniu przywozu psa/psów do hotelu lub przesłać na podane konto na minimum 2 doby przed przywozem psa wraz z potwierdzeniem przelewu.
 • Podstawą do zawarcia umowy na hotelowanie psa/psów jest wypełnienie i wysłanie Formularza Zgłoszeniowego, który jest jednocześnie umową.
  Pozostałe warunki przyjęcia psa/psów do hotelu i zasady rezerwacji znajdziecie Państwo w drugiej części informacji
  Zasady Przyjęcia Psa Do Hotelu  Przeczytaj KONIECZNIE!

IMG_5373-002+

Przystań Liliany