Z powodu zagrożenia koronawirusem przedstawiam kilka informacji dot. działalności hotelu dla psów, szkoleń dla szczeniąt i młodych psów oraz spraw związanych z hodowlą border collie:
🐕 Psy do hotelu są przyjmowane i wydawane jedynie przez furtkę z zachowaniem koniecznego bezpieczeństwa i bez bezpośredniego kontaktu.
🐼NIE odbywają się żadne spotkania zapoznawcze (rekonesans) z rodzinami psów które chciałyby umieścić swoje pociechy w naszym hotelu do odwołania. W związku z tym nieznane nam psy, które nie odbyły koniecznego rekonesansu z powodów proceduralnych nie mogą zostać przyjęte do naszego hotelu. Przepraszamy. Stali goście przyjmowani są bez problemu.
🐩Zadatki, które zostały wpłacone za nieodbyty pobyt w naszym hotelu w okresie pandemii NIE przepadają. Są do wykorzystania w kolejnym terminie w wysokości 50%.
🙉 W przypadku, gdyby z powodu wirusa powrót właścicieli psów się zmienił z różnych względów a psy przebywające w naszym hotelu musiały pozostać na dłużej – opłata za hotel zostaje obniżona o połowę.
🐕 Wszystkie szkolenia z zakresu Szkoły Szczeniąt i Szkoły Młodych psów są wstrzymane do odwołania.
🐼Do odwołania wstrzymane są wszystkie wizyty w sprawie szczeniąt z naszej hodowli oraz spotkania zapoznawcze z naszymi psami border collie. Informacje udzielam jedynie telefonicznie: 505 222 816
Za zaistniałą sytuację oczywiście przepraszam, dla nas również jest ona bardzo trudna  Trzeba sobie pomagać i wspólnie jakoś przetrwać…

*****

Przystań Liliany – to miejsce na ziemi, w którym ZWIERZĘTA grają główne role. W latach 1994 – 2004 w Przystani Liliany i Jarka żyło dużo zwierząt. Były konie, kozy, no… i oczywiście psy i koty. Kolejne, ponad siedem lat pochłonęła przymusowa emigracja do USA – trzeba było ratować okupione trudem, znojem i wyrzeczeniami gospodarstwo, nad którym wisiało widmo zadłużenia z powodu utrzymywania olbrzymiej ilości “nieplanowanych”, bezdomnych zwierząt, które bez skrupułów były nam regularnie podrzucane.
Obecnie, zwierzęcymi mieszkańcami siedliska, które liczy sobie prawie 3h, wraz z dużym stawem i łąkami są tylko psy i koty.
Przystań Liliany jest miejscem cudownym, niezwykle klimatycznym, panuje tu cisza, spokój, położone jest z dala od zgiełku i miastowego smrodku! Odwiedzają nas sarny, jeże, kuny, lisy, dziki, wiewiórki i wszelakie ptactwo – bociany, łabędzie, myszołowy, kaczki, dzięcioły, gile, sikorki, jaskółki, sroki, różnego rodzaju gołębie i wiele innych, których nie jestem w stanie rozpoznac i nazwac.

W galerii – dla upamiętnienia, umieszczam zdjęcia niektórych z naszych czworonożnych gości hotelowych 🙂

Większość z życia Przystani Liliany dzieje się na facebook, na naszym firmowym fan page. Zapraszamy do śledzenia 🙂 KLIKNIJ

Przystań Liliany