Hotel dla Psów działa normalnie 🙂 Przyjmujemy do hotelu naszych stałych gości, jak również nowych.
Obowiązują zasady bezpieczeństwa związane z COVID – 19
ZAPRASZAMY!

Przystań Liliany – to miejsce na ziemi, w którym ZWIERZĘTA grają główne role. W latach 1994 – 2004 w Przystani Liliany i Jarka żyło dużo zwierząt. Były konie, kozy, no… i oczywiście psy i koty. Kolejne, ponad siedem lat pochłonęła przymusowa emigracja do USA – trzeba było ratować okupione trudem, znojem i wyrzeczeniami gospodarstwo, nad którym wisiało widmo zadłużenia z powodu utrzymywania olbrzymiej ilości “nieplanowanych”, bezdomnych zwierząt, które bez skrupułów były nam regularnie podrzucane.
Obecnie, zwierzęcymi mieszkańcami siedliska, które liczy sobie prawie 3h, wraz z dużym stawem i łąkami są tylko psy i koty.
Przystań Liliany jest miejscem cudownym, niezwykle klimatycznym, panuje tu cisza, spokój, położone jest z dala od zgiełku i miastowego smrodku! Odwiedzają nas sarny, jeże, kuny, lisy, dziki, wiewiórki i wszelakie ptactwo – bociany, łabędzie, myszołowy, kaczki, dzięcioły, gile, sikorki, jaskółki, sroki, różnego rodzaju gołębie i wiele innych, których nie jestem w stanie rozpoznać i nazwać.

W galerii – dla upamiętnienia, umieszczam zdjęcia niektórych z naszych czworonożnych gości hotelowych 🙂

Większość z życia Przystani Liliany dzieje się na facebook, na naszym firmowym fan page. Zapraszamy do śledzenia 🙂 KLIKNIJ

Przystań Liliany