Hotel dla Psów “Przystań Liliany – Zwierzęta mają głos” to miejsce na ziemi, w którym ZWIERZĘTA grają główne role. W latach 1994 – 2004 w Przystani Liliany i Jarka żyło dużo zwierząt. Były konie, kozy, no… i oczywiście psy i koty. Kolejne, ponad osiem lat pochłonęła przymusowa emigracja do USA – trzeba było ratować okupione trudem, znojem i wyrzeczeniami gospodarstwo, nad którym wisiało widmo zadłużenia z powodu utrzymywania olbrzymiej ilości “nieplanowanych”, bezdomnych zwierząt, które bez skrupułów były nam regularnie podrzucane.
Obecnie, zwierzęcymi mieszkańcami siedliska, które liczy sobie prawie 3h, wraz z dużym stawem i łąkami są tylko psy i koty.
Hodowaliśmy z wielką miłością i pasją w warunkach domowych psy rasy Border Collie pod nazwą Przydomka hodowlanego: Magic Victory FCI – niestety, poważny problem ze zdrowiem zmusił mnie do likwidacji hodowli.
Przystań Liliany jest miejscem cudownym, niezwykle klimatycznym, panuje tu cisza, spokój, położone jest z dala od zgiełku i miastowego smrodku na blisko 3 ha wraz ze stawem. Odwiedzają nas sarny, jeże, kuny, lisy, dziki, wiewiórki i wszelakie ptactwo – bociany, łabędzie, myszołowy, kaczki, dzięcioły, gile, sikorki, jaskółki, sroki, różnego rodzaju gołębie i wiele innych, których nie jestem w stanie rozpoznać i nazwać.

W galerii – dla upamiętnienia, umieszczam zdjęcia niektórych z naszych czworonożnych gości hotelowych 🙂

Większość z życia Przystani Liliany dzieje się na facebook, na naszym firmowym fan page. Zapraszamy do śledzenia 🙂 KLIKNIJ

Przystań Liliany