UWAGA – PODAJĘ WAŻNE INFORMACJE! 

* JEST NOWY NUMER KONTA BANKOWEGO – poprzedni proszę wykasować.
W odpowiedzi na nowe formularze zgłoszeniowe będzie podawany aktualny numer konta.

* NOWE ZASADY (czasowo) – Ze względu na operacje kolana mojego męża Jarka, musimy ustalić nowe zasady przyjęcia psów do hotelu w dniach od 25 kwietnia 2024r do 31 maja  2024r. W tym terminie nie przyjmujemy nowych psów do hotelu a jedynie stałych gości do których mamy pełne zaufanie pod względem socjalnych zachowań. Muszę mieć pewność, że dam sobie sama radę ze wszystkim i Państwa psy będą bezpieczne i właściwie zaopiekowane.

************************************************

Jaki jest nasz hotel?

Hotel dla Psów „Przystań Liliany – Zwierzęta mają głos” to miejsce na ziemi, w którym ZWIERZĘTA grają główne role. W latach 1994 – 2004 w Przystani Liliany i Jarka żyło dużo zwierząt. Były konie, kozy, no… i oczywiście psy i koty. Kolejne, ponad osiem lat pochłonęła przymusowa emigracja do USA – trzeba było ratować okupione trudem, znojem i wyrzeczeniami gospodarstwo, nad którym wisiało widmo zadłużenia z powodu utrzymywania olbrzymiej ilości „nieplanowanych”, bezdomnych zwierząt, które bez skrupułów były nam regularnie podrzucane.

Przystań Liliany jest miejscem cudownym, niezwykle klimatycznym, panuje tu cisza, spokój, położone jest z dala od zgiełku i miastowego smrodku z fantastycznym krajobrazem.

Jakie żyją w nim zwierzęta?

Obecnie, zwierzęcymi mieszkańcami siedliska – gospodarstwa, które liczy sobie 2,5h, wraz z dużym stawem i łąkami są tylko psy i koty. Obecnie mamy 3 psy rasy Border Collie urodzone 2014 r., 2019 r. i 2020 r. Mamy także dwie koteczki urodzone w 2009 r. oraz 2010r.
Hodowaliśmy z wielką miłością i pasją w warunkach domowych psy rasy Border Collie pod nazwą Przydomka hodowlanego: Magic Victory FCI – niestety, poważny problem ze zdrowiem zmusił mnie do zaprzestania hodowli prawdopodobnie już na zawsze.

W jakich warunkach mieszkają nasi goście hotelowi?

Odwiedzają nas sarny, jeże, kuny, lisy, dziki, wiewiórki i wszelakie ptactwo – bociany, łabędzie, myszołowy, kaczki, dzięcioły, gile, sikorki, jaskółki, sroki, różnego rodzaju gołębie i wiele innych, których nie jestem w stanie rozpoznać i nazwać.

W galerii – dla upamiętnienia, umieszczam zdjęcia niektórych z naszych czworonożnych gości hotelowych 🙂

Większość z życia Przystani Liliany dzieje się na facebook, na naszym firmowym fan page. Zapraszamy do śledzenia 🙂 KLIKNIJ

Przystań Liliany