Formularz zgłoszeniowy do Szkoły Szczeniąt


Zasady i cennik

  • Szkoła Szczeniąt prowadzona jest od poniedziałku do czwartku w dwóch godzinach: 17.00 i 18.15.
  • Szkoła Szczeniąt to 6 godzinnych, cotygodniowych spotkań dla szczeniaka i jego rodziny.

Szkolenia odbywają się bez względu na pogodę, ponieważ dysponujemy dobrze wyposażoną świetlicą treningową oraz dużym, równie dobrze wyposażonym, ogrodzonym placem treningowym.

Oprócz szkoleń, bardzo ważna jest praca ze szczeniakiem w warunkach domowych poza zajęciami w oparciu o skrypty szkoleniowe.

Oferujemy dwa warianty płatności:

  • Opłata z góry za 6 zajęć (6 x 70zł = 420zł) – rodzina otrzymuje z góry wszystkie skrypty na maila zaraz po pierwszym szkoleniu. Jednorazowo zajęcia można odwołać (zarówno rodzina jak i osoba szkoląca) bez konsekwencji. Każde kolejne odwołanie zajęć ze strony rodziny musi zostać opłacone w wysokości 60zł. Jeśli sytuacja spowodowana jest przez szkolącego, utracona godzina zostanie dodana bezpłatnie.
  • Opłata dokonywana po każdych zajęciach (100zł) – rodzina otrzymuje wydrukowany skrypt po każdym godzinnym szkoleniu.W przypadku zajęć jednorazowych można skupić się wyłącznie na jednym temacie, np: przywołanie, chodzenie na luźnej smyczy, oduczenie skakania na ludzi, gryzienia, itp. Dwukrotna nieobecność na szkoleniach skutkuje rezygnacją z zajęć, ponieważ termin jest udostępniony dla innych chętnych.

Jeśli są Państwo zdecydowani – proszę wypełnić formularz a kolejno skontaktować się by ustalić dogodny, dostępny dzień i godzinę.

  • Dane właściciela i termin
  • Informacje o psie i oczekiwania

Dane właściciela

Adres email

Termin

Informacje o psie

Data urodzenia psa

Czy pies pochodzi z hodowli Związku Kynologicznego w Polsce (FCI)?

Ostatnia data szczepienia p. wściekliźnie i chorobom zakaźnym

Oczekiwania

Oczekiwania względem szkoły

Czy szczenię sprawia jakieś szczególne problemy?

Przystań Liliany